Apie blogą

Šio blogo istorija ilga ir paini. Viskas prasidėjo nuo senos Kompiuterijos forumo, kur šių eilučių autorius pradėjo rašyt įrašus įvairiomis mokslinėmis ir technologinėmis temomis.

Vėliau Kompiuterijos forumas buvo priverstinai integruotas į Lietuvos ryto forumų struktūrą, o aš pradėjau dėstyti studentams ir ieškojau patogaus būdo pasidalint skaidrėmis bei parodyti studentams kokią naujieną.

Taip atsirado pati pirmoji mano blogo inkarnacija, kuri naudojo naršyklės Opera gamintojų community resursus. Šis blogas gyvavo keletą metų, o man išvykus postdoktorantūrai į Vokietiją jis praktiškai merdėjo iki tol, kol Opera neuždarė savo community serverius.

Vėliau aš atradau lietuviško Facebook platybes ir net nepastebėjau, kaip pradėjau dalintis man įdomiomis nuorodomis su savo draugais. Mano siena buvo uždaryta paprastiems Facebook vartotojams, todėl jie pradėjo prašytis į draugus, norėdami matyt postus ir diskusijas po jais. Taip atsirado sprendimas padaryt savo profilį viešu bei rimčiau žiūrėt į skelbiamas nuorodas.

Laikui bėgant tiek draugų, tiek siekėjų skaičius vis augo ir augo, o aš vis susilaukdavau raginimų pradėt savo blogą. Pasakysiu sąžiningai – spardžiausi iki paskutiniųjų jėgų, kol nebuvai įkalbėtas ir štai. Štai prieš Jus mano projektas trismegistos.eu, lietuviškas blogas apie mokslą ir technologijas. Blogas apie trigubai didingą Mokslą.

Skaitykit, kodėl Trismegistos?

Bloge skelbiamos medžiagos autorinės teisės priklauso blogo autoriui.

Norite prisidėti? Susiraskite mane Facebook: Sergejus Orlovas

Viena mintis apie “Apie blogą”

  1. Sveiki, sudomino jūsų straipsnis „25 kadro teorija, arba Ar egzistuoja laisva valia?”

    Norėtume perpublikuoti svetainėje psichika.eu.

    Linkėjimai,
    Edvardas

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.